Erotické pomůcky – popusťte uzdu své fantazii!

Přemýšleli jste, že někdy vyzkoušíte erotické pomůcky? Hovoří se o nich na internetu, píše se o nich velmi často, lidé je zkouší a jsou odvážní. Dnes už není tabu nebo dokonce ostuda jít do sexshopu a tam si vybrat, mluvit o své sexualitě, snech a možnostech. Lidé už neberou nijak tragicky masturbaci, i když stále jsou lidé, které to pobuřuje a jsou z toho pohoršeni. Erotickou fantazii můžete podporovat mnoha věcmi, příběhy, knížkami, hračkami nebo jinými produkty. Co všechno můžete vyzkoušet a jak moc mohou právě erotické pomůcky a hračky váš sexuální život okořenit?

Když je něco špatně

„Na začátku vztahu jsme byli jako utržení ze řetězu, co se sexu týče. Byli jsme schopni jeden druhého v noci vzbudit a rychle si užít a následně spokojeně usnout. Asi jako všichni, chyběli jsme si, těšili jsme se na sebe a byli jsme nadržení“ začíná své vyprávění s ruměncem ve tváři Linda. „Postupem času to ustávalo, i když nám to v sexu vždycky klapalo, po pěti letech už víte, co na druhého platí. Ta prvotní vášeň není tak silná. Sestěhovali jsme se, založili rodinu. Běžné starosti do života zasáhnou. Já neměla náladu po celém dni se synem a dcerou na erotické prádlo, které bych si oblékla a svůdně se na partnera usmívala“ krčí omluvně rameny.

„Přítel zase nebyl nadšený, když jsem usínala na pohovce pět minut poté, co jsem si sedla. Děti se narodily rychle po sobě, bývala jsem vyplivnutá, žádná nálada na romantiku. Největším vyvrcholením pro mě bylo, když jsem se dostala do postele před desátou a spala celou noc. Po pár měsících už to bylo lepší, děti si rozebraly babičky a my jsme si na sebe udělali konečně čas. Za jedinou noc jsme toho stihli hodně, vyzkoušeli erekční kroužky, vystřídali spoustu poloh. A domluvili jsme pravidelné hlídání dětí“ usmívá se spokojeně Linda.