Kvalitní web vám navrhnou kreativci z Wolfway

Pokud podnikáte, ať už nabízíte služby nebo produkty, tak se v současném internetovém světě bez kvalitního webu neobejdete. Hledáte-li někoho, kdo vám navrhne relevantní webové stránky, obraťte se na kreativce z Wolfway.

Wolfway – profesionální grafické studio

Grafické studio Wolfway se skládá z kreativců, kteří rozumějí své práci. I když každý pracuje sám, společně tvoří dokonalý tým, který vám pomůže s tvorbou loga a vizuální identity, navrhne pro vás web, vytvoří video nebo zajistí digitální marketing. Chcete-li hlouběji proniknout do počítačové grafiky, můžete si u nich objednat online kurz.

A proč nabízejí přijatelné ceny? Nepracují v kanceláři, mají tak nižší náklady na provoz. Také neplatí žádné zaměstnance. Chcete-li se dozvědět více, zavítejte na web wolfway.cz.

Jak probíhá tvorba webových stránek?

Prvním krokem je zadání z vaší strany. Kreativci potřebují znát vaši vizi a potřebují pochopit, co je vaše představa. Pak následuje návrh struktury webu. Veškeré sdělené informace jsou uspořádány podle priorit a rozmístěny na web tak, aby byly pro uživatele snadno a postupně vstřebatelné. Po odsouhlasení navržené struktury následuje tvorba designu. Ten ladí s firemní vizuální identitou. Web je vytvořen na WordPress šabloně. Důvodem je snadná administrace a následná editace webu pak bude snadná. Po zpracování webu se postupně napojují aplikace dalších stran. Patří mezi ně Google Analytics, e-mailová databáze, fakturační program nebo třeba Nahrávání chování uživatelů. Díky nim se snadno sbírají data o návštěvnících. Jakmile je vše připraveno, naučíte se administraci, díky níž můžete snadno svůj web editovat. Pak je potřeba zajistit návštěvnost a to pomocí sociálních sítí, vyhledávačů, placené reklamy nebo vhodně zpracovaného SEO.