Nástroj, se kterým budete vědět o všem důležitém

Kolem nás se každý den odehraje mnoho důležitých událostí. Někteří se o nich dozvědí z televizních novin, jiní sledují zpravodajské weby, své oblíbené magazíny nebo čtou noviny. Žádný web bohužel nedokáže vytihnout vše podsatné, co vás zajímá a tak zajisté sledujete více webů. Na některých se odreagujete, jinde sledujete důležité změny, někdy návody nebo třeba recepty. V každém případě jste nuceni chodit z jednoho webu na druhý, což je zdlouhavé a někdy úmorné. Existuje však nástroj, který vám vaši práci ulehčí, jde o portál https://www.cerstvezpravy.cz/.

Výhody webu Cerstvezpravy.cz

Účelel portálu je sledovat obsah všech kvalitních českých webů ze všech oborů a stručně ho uspořádat tak, abyste na jednom jediném webu mohli sledovat, co se publikovalo na všecch kvalitních webech v daný den. Všechny články jsou zastoupeny titulky, které jsou uspořádané podle jednotlivých zdrojů. Můžete jít například do kategorie zpravodajství a sledovat všechny aktuální novinky na všech zpravodajských webech naráz, v kategorii sport zase uvidíte všechny sportovní články, které v daný den vyšly. Nemusíte se probírat obsahem, stačí si přečíst titulky a pokud vás nějaký upoutá, tak na něj kliknete a tím budete odkázání přímo na článek.

Během krátké chvíle tak stihnete shlédnout mnohem více obsahu. Už nemusíte navštěvovat několik různých webů a lovit v nich zajímavé články, s webem Cerstvezpravy.cz je uvidíte všechny najednou. Každého zajímá trochu něco jiného a web nabízí tu výhodu, že si můžete jednotlivé zdroje označit jako oblíbené a tím si je přidat do vaší vlastní sekce „Moje“. V ní můžete sledovat najednou všechny články, které vyšly na vašich oblíbených webech. Pokud si nechcete nechat nic ujít, můžete si dokonce nechat zasílat informace o nových článcích přímo na email.