Naučte se kupovat pneumatiky i ALU kola online

Dbáte na pravidelné přezouvání pneumatik? Na pneumatiky je potřeba brát zřetel, obzvláště pokud jste často na cestách. Jde o prvek, který spojuje váš vůz s vozovkou a závisí na něm z velké části vaše jízdní vlastnosti. Jak nakupujete pneumatiky? Berete je náhodně v obchodě podle parametrů vašeho vozu nebo si je necháte doporučit od svého servisu? V obou případech pravděpodobně vyberete buď špatně nebo draze.

Nákup pneumatik

Pneumatiky se dnes pořizují většinou online a jaký je důvod? Můžete zde pořídit kvalitní pneumatiky levně, bez přirážek servisů. Ideálním místem pro nákup pneumatik pro vůz je Eshop pneuok.cz, kde máte přehledný konfigurátor, se kterým je hledání nových pneu hračka. Web vám nejen najde vhodné pneumatiky, ale také zde můžete sledovat výsledky testů pneumatik, které vám snadno napoví, které pneumatiky se vyplatí pořídit.

Nákup ALU kol

Víte, proč jsou alu kola tak populární? Nejde jen o působivý vzhled, ale také o jízdní vlastnosti. Plechové disky nejsou příliš vzhledné, alu kola se nabízí v mnoha designových provedeních, jsou krásná sama o sobě a nepotřebují žádné poklice. Jejich další výhodou je schopnost snadno a rychle odvádět teplo od pneumatik i od brzd. Jelikož jsou vyrobena ze slitiny hliníku a hořčíku, jsou velmi odolná, pevná a také lehká. Lépe odolávají nárazům, nerovnostem vozovky a nižší hmotnost se projeví na nižší spotřebě paliva. Vůz s nimi zcela změní vzhled a také oceníte snadnou údržbu, ke které vám bude stačit houbička nebo hadr a mýdlová voda. Výběr alu kol je stejně lehký jako výběr pneumatik, s pomocí konfigurátoru si během chvilky najdete kola, která jsou vhodná právě pro váš vůz.

Eshop pneuok.cz je skvělým pomocníkem pro každého motoristu, můžete zde výhodně vybírat pneumatiky, alu kola, nákladní pneumatiky, plechové disky i kompletní kola.