Navštivte na Florenci příjemné bistro s barem

Každá cesta do Prahy je výzvou, kam vyrazit na jídlo. Bude se jednat jen o rychlé ukojení hladu nebo o příjemný zážitek? Život je příliš krátký na to, abychom se neustále šidili na jídle, pokud máte zájem o příjemný a chutný oběd za rozumné ceny, navštivte hotel jménem Botanique, najdete zde stejnojmenné bistro a bar. Proč zrovna Botanique? Hotel dbá na ekologii a místní prostředí je velmi příjemné. Doslova láká k tomu, abyste zde i s přáteli strávili příjemné chvíle u dobrého jídla nebo skleničky a příjemné konverzace.

Česká kuchyně v moderním pojetí?

Česká kuchyně se dá pojmout mnoha způsoby, místní mistři kuchyně zde vaří klasická česká jídla v moderním pojetí a výsledek je fascinující. Jídla jsou vydatná, zdravá a velmi chutná. Velkým plusem je skutečnost, že se dbá na to, aby se zde najedl každý. Den co den zde najdete řadu bezlepkových jídel a jídel vhodných pro vegany a vegetariány. Ačkoliv je menu vždy dopředu k dispozici na internetu, můžete sem vyrazit na blind s jistotou, že se zde dobře najíte. Kromě obědů se zde servírují i snídaně. Snídaně je základ dne a když začnete den skvělým pokrmem, který pohladí vaše bříško, celý váš den půjde jako po másle. Pokud jste snad časově vytíženi, můžete si zajistit i donášku jídla. Nejlepší je však osobní návštěva, když budete hledat restaurace Florenc, zvolte bistro Botanique, které můžete navštívit na adrese Sokolovská 11, je to jen 15 minut pěšky od Starého města.

Na skleničku a spát

Místní koktejly skutečně stojí za to. Pokud jste příznivci dobrého vína, vyrazte sem s přáteli nebo svým protějškem na skleničku dobrého vína. Pokud rádi poznáváte nové chutě, nabízí se vám celá řada netradičních koktejlů. Pokud budete natolik unaveni, že se vám nebude chtít domů, můžete se v hotelu Botanique i ubytovat a strávit krásnou noc na příjemném místě.