Online schůze: Efektivní nástroj, který brání šíření nákazy koronaviru

S pandemií koronaviru přichází mnoho restrikcí a změn, avšak některá pravidla musíme dodržovat stále. Ta se týkají také schůzí SVJ/BD, které se musí alespoň jednou do roka sejít. Jak tuto situaci řešit, nechceme-li potencionálně ohrožovat zdraví našich sousedů? Řešením mohou být tzv. online schůze, a to i s hlasováním.

Nutná schůze

Ze zákona se musí každé SVJ či bytové družstvo sejít alespoň jednou ročně, přičemž právě v těchto měsících řeší nejdůležitější otázky a úkoly na celý rok. Jak však schůzi a hlasování provést, abyste neporušili zákon, zároveň nevědomě neohrozili zdraví sousedů? Východiskem z těchto problémů se může stát plně právně uznatelné online hlasování, kde každý získá svůj on-line hlas.

Online řešení zdarma

Nesnadnou situaci můžete vyřešit prostřednictvím webu a mobilní aplikace Sousedé.cz, a to třeba z pohodlí vašeho domova. Toto jedinečné online řešení nabízí možnost hlasování pro všechna SVJ a bytová družstva po celou dobu krize zdarma.

Díky tomu okamžitě vyřešíte, co potřebujete, aniž byste porušili zákon. Získáte možnost právně plně uznatelného hlasování bez nutnosti pořádání schůze, navíc ušetříte spoustu peněz i čas všech zúčastněných. Hlasovat tak můžete díky této platformě online, potřebovat budete jen váš mobilní telefon, tablet či notebook s připojením k internetu. Hlasovat můžete i tzv. víceúrovňově, tedy si sami zvolíte, zda potřebujete hlasovat jako celé shromáždění, č jen mezi členy výboru.

Rychle a bezpečně

Web i aplikace Sousedé.cz jsou bezpečným způsobem hlasování, v žádném případě se nemusíte bát o svá data či identitu. Stačí se zaregistrovat na výše zmíněných stránkách, založit Váš dům, z katastru nemovitostí si automaticky načíst všechny vlastníky a následně se již přihlásit do online hlasování. Vše je opravdu snadné, navíc bezpečné a rychlé.