Pro stěhování si půjčte moderní dodávku

Čeká vás stěhování a vy přemýšlíte nad tím, kde si půjčit dodávku? Možným řešením je nejlevnější půjčovna dodávek praha DODÁVKY EXPRESS.

Nabídka společnosti

Vozový park je moderní. Jednotlivé kousky mají ekonomický provoz a vybrat si můžete z předních značek. Patří mezi ně Ford Transit, Volkswagen Crafter, Ford Transit Connect nebo Renault Master. Všechna vozidla jsou v dokonalém technickém stavu a jsou pojištěna. Disponují také dálniční známkou a elektronickým sledovacím systémem. Nemusíte se tedy bát je nechat zaparkovaná na parkovišti před vaším domem.

Vozidlo si může zapůjčit každá právně odpovědná a způsobilá osoba, fyzická i právnická.

Společnost má dvě pobočky v Praze. Najet můžete neomezený počet kilometrů. Ceny za půjčení vozidla jsou velmi příznivé a to jak pro malý, tak i velký počet najetých kilometrů a pro jakoukoli výbavu. Založit si můžete také bonusovou kartu, která vám přinese mnoho výhod.

K dispozici máte unikátní konfigurátor, díky kterému si můžete vozidlo vybavit dle svých potřeb a představ a zaplatíte pouze za to, co opravdu využijete. Všechna vozidla jsou bez jakýchkoli reklamních polepů. Všechna vozidla jsou v perfektním technickém stavu. Půjčit si je můžete i na cestu do zahraničí. Objednat si můžete i speciální balíček výbavy.

Náležitosti potřebné pro zápůjčku

Připravte si občanský a řidičský průkaz, v případě podnikání také živnostenský list. Jedná-li se o osobu právnickou v zastoupení, tak ještě výpis z obchodního rejstříku a notářky ověřenou plnou moc. Co se financí týká, tak výše kauce a cena za půjčení se stanovují podle typu vozidla a délky půjčení. Nájemné vozidla můžete uhradit předem nebo při zapůjčení. V ceně je zahrnutá silniční daň, asistenční služba 24 hodin, dálniční známka a samozřejmostí je platné povinné ručení.