Speciální druhy konsolidace, která vám pomůže v nouzi

Konsolidace půjček je finanční službou, kterou většinou využívají lidé, co se dostali v některé části svého života do problémů se splácením existujících půjček. Zpravidla jde buď o neschopnost splácet velké množství půjček, nebo také o nepřehlednost a nemožnost se orientovat ve velkém množství peněz, které proudí všemi směry.

Mnohdy se ale lidé, kteří by potencionálně mohli využít služeb konsolidace půjček dostanou i do situací, kdy by od nich všichni ostatní dali jednoduše ruce pryč. To ale není případ nás a našich konsolidací, které dokáží ve svých specifických formách nabídnout také konsolidace lidem s komplikovaným příběhem.

Konsolidace bez potřeby doložení příjmů

Přišli jste zrovna o práci? Měníte zaměstnání za zcela nové nebo pochází větší procento vašich financí ze zdrojů, které nejsou oficiálně prokazatelné jako příjmy. Tak patříte mezi nemalé procento lidí v naší republice, kteří kvůli tomu mají výrazně svázané ruce v možnostech řešení svých problémů. Naštěstí jsou tady ale možnosti, jako je konsolidace půjček bez doložení příjmů, která vás v tomto ohledu rozhodně nebude nijak brzdit. Pochopitelně zde budou jiné podmínky, které bude potřeba splnit, ale na každém z nás je, jakou službu si vybere.

Konsolidace pro osoby v registru

Není žádnou ostudou dostat se do registru dlužníků. A dvojnásob ne v České republice, kde se do něj můžete dostat i nesplacenými pěti stovkami za telefonní tarif. Opravdu je to u nás velice velký problém. Navíc jméno se maže z registru až po pěti letech od umoření dluhu, což znamená, že registr obsáhne velké množství jinak finančně zdravých lidí. Možnost konsolidace bez náhledu do registru ale dává možnosti i těmto lidem získat sjednocení půjček, aniž by u toho stál v cestě jakýkoliv problém.

Řešení i pro problémy s hypotékami

Hypotéky jsou velice citlivé téma, protože se většinou týkají vysokých částek a dost často jsou součástí i podstatné zástavy jako nemovitosti či vozidla. V tomto případě je konsolidace hypotéky možností, jak svoji hypotéku splatit a jednoduše se dostat ze stresu o tyto záležitosti. Jedná se o velice specifickou službu, která vám ale dokáže pomoci i v nejtěžších situacích.