Universální stavební míchadlo

Ruční elektrické i akumulátorové nářadí včetně nezbytného příslušenství a dalších doplňků, to vše patří k sortimentu společnosti Stanley Fatmax. Její nářadí si oblíbili jak profesionální řemeslníci, tak mnozí domácí kutilové. Používá se také ve výrobních provozech, v autodílnách nebo na stavbách. A právě v posledně jmenované oblasti si nikdo neobejde bez stavebního míchadla. Nehledě na to, zda se jedná o velké stavby, nebo stavbu či rekonstrukci rodinného domu, do které se pustí stavebník svépomocí.

Stavební směsi

Současné stavební technologie využívají ve velké míře nejrůznější stavební směsi. Ještě nedávno byla při stavbě nebo rekonstrukci jakéhokoliv objektu nepostradatelná míchačka. Sloužila zejména k míchání směsi písku, cementu a vody, ze které vznikal beton. Rovněž se v míchačce připravovala malta na omítku a jiné stavební hmoty. To vše je dnes mnohem jednodušší, neboť stavební práce si můžete usnadnit díky již připraveným stavebním směsím. Nabídka sortimentu stavebních směsí je natolik široká, že se při žádné stavbě či rekonstrukci neobejdete bez stavebního míchadla, které na stavbách všeho druhu plně nahradilo klasickou míchačku.

Co je stavební míchadlo?

Tento výkonný stroj, který pohání míchací metlu rozmíchá jakoukoliv stavební směs. Stavebním firmám i soukromým osobám lze doporučit profesionální míchadlo Stanley Fatmax FME 190. Má dostatečný výkon i k míchání hustých stavebních směsí nebo lepícího materiálu, což je výhodou například při obkládání nebo pokládání dlažby. Snadno si poradí samozřejmě s barvou při malování stěn. Součástí dodávky míchadla je výkonná míchací metla o průměru 140 mm. Upínací matice má standardní závit M14, na který pasuje většina příslušenství pro elektrická míchadla. Díky plynulé regulaci otáček a pomalému spuštění snadno dosáhnete optimálního promíchání směsi, lepidla či barvy. Toto stavební míchadlo vyniká vysokou kvalitou, má velký výkon a také je flexibilní díky napájecímu kabelu, který je dlouhý 4 metry a má odolný pryžový plášť.