Vlastníte obchod či sklad?

Rozhodli jste si splnit svůj sen o malém nebo větším obchůdku se sortimentem, který je vám blízký? Stále více lisí dává opět přednost nákupu v lokálních obchodech a jsou ochotni si připlatit za kvalitu nebo originalitu. Jak se říká: “Kde je poptávka, je i nabídka“, a proto v českých městech a obcích se malé obchůdky se specifickým zbožím opět vrací do českých měst a obcí.

Vybavení obchodu

Ať už se rozhodnete pro prodej čehokoliv, jen těžko se obejdete bez kvalitních regálů, na který budete své zboží prezentovat. Kvalitní stojany a regály jsou nezbytnou součástí každého obchodu. Online železářství je ideálním způsobem, jak vše potřebné objednat. Obrovský výběr stojanů a regálů zajistí praktické využití místa v obchodě, což uvítají především obchodníci, kteří mají k dispozici malé prostory.

Web elimstore.eu toho však nabízí mnohem více a to nejen z oblasti železářství a domácích potřeb.

Vybavení do obchodu i do dílny

Společnost Eli M store s.r.o. se specializuje na prodej produktů z oblasti železářství, kvalitního českého ručního nářadí, spolehlivého elektrického nářadí, upínacího nářadí a profilů a konstrukcí.

Vsaďte na kvalitu

Investice do kvalitního vybavení obchodu i dílny se vždy vyplatí. Dlouhá životnost a odolnost produktů české výroby je samozřejmostí.

Eli M store s.r.o. je společností, která se nebrání dlouhodobé spolupráci s různými výrobními podniky, velkými i malými provozovnami a obchody, dílnami, ale také s jednotlivými řemeslníky. Servis na všechno dodané zboží je samozřejmostí, stejně jako prodej dalších komponentů k již zakoupeným produktům. Společnost si zakládá na svém dobrém jméně, které si vybudovala díky své spolehlivosti a profesionálnímu přístupu ke každému zákazníkovi.

Pokud máte zájem o spolupráci nebo si jen chcete vybavit svou kutilskou dílnu či obchod, neváhejte firmu kontaktovat.