Výkonná čelovka nabídne zajímavé možnosti pro rybáře i turisty

Pokud se rádi procházíte přírodou nebo večerním parkem, určitě je jasné, že mít u sebe spolehlivý zdroj světla je velmi důležité. Vhod přijde kvalitní osvětlení i cyklistům, usnadní práci rybářům a v neposlední řadě přijde vhod i domácím kutilům, kteří si občas v dílně potřebují na něco pořádně posvítit. Hodí se během podzimních vycházek, kdy nejsou světelné podmínky právě nejlepší a tma se dostaví poměrně brzy. Umožní i dobrou orientaci v mapách, na které uvidíte dobře v každé situaci.

Nevadí jim déšť, baterie vydrží velmi dlouho

Dešťová přeháňka nebude na škodu, stejně tak nevadí ani provoz v hodně prašném nebo vlhkém prostředí. Výkonná čelovka totiž přináší krytí IPX6, díky němuž se nemusíte bát, co si na vás počasí tentokrát vymyslí. Kromě toho je velmi lehká, takže ji mohou jednoduše nosit i děti. 82 gramů včetně baterií, takovou váhu na hlavě skoro ani neucítíte. Stačí totiž jen tři tužkové baterie AAA, které můžete kdykoliv nést v batohu nebo v kapse. Dobíjecí nebo jednorázové? To je už na zvážení uživatele, každému může vyhovovat něco jiného – a rozhoduje jistě i frekvence využití čelovky.

Cyklisté budou mít vždy potřebnou jistotu

Ve vybavení moderního cyklisty určitě nemůže chybět čelovka na kolo, která je velmi lehká a nabídne dosvit až do vzdálenosti 140 metrů – takže o případném nebezpečí budete v sedle kola hned vědět. Hodí se do deště i projížďky během parného letního dne, dokáže dobře pracovat za šera i během nočních hodin a určitě potěší nejen cyklisty. Bezpečnost je však důležitá nejen na lesní cestě, ale i tam, kde bude zřejmě vyšší frekvence provozu. Dohlédnout do vzdálenosti několika desítek metrů a mít jasno o situaci před vámi je pak velkou výhodou. Najděte proto potřebnou inspiraci na cel-tec.cz, kde na vás nečekají jen kvalitní čelovky.