Když pečivo, tak z kvalitní pekárny

Máte rádi kvalitní pečivo? Snad každý miluje ten pocit, když se může zakousnout do křupavého a voňavého pečiva. Problém je, že ne všichni mají takové pečivo k dispozici. Mnoho lidí si kupuje pečivo ze supermarketů a hypermarketů, kde se jim nabízí jen strojně vyráběné pečivo z nekvalitních levných surovin nebo rozmrazované polotovary. Pokud chcete skutečně kvalitní pečivo, zvolte tradiční rodinnou pekárnu NÁŠ CHLÉB, která vyrábí pečivo ručně a z nejkvalitnějších lokálních surovin.

Kvalitní pečivo po celé České republice

Rodinnou pekárnu NÁŠ CHLÉB už jste možná viděli, má pobočky po celém Česku a jejich počet neustále roste, to abyste měli k dispozici kvalitní pečivo skutečně všude. Je rozdíl mezi kvalitním a nekvalitním chlebem. Pečivo v rodinné pekárně se dělá s láskou a máte u něj záruku té nejlepší chuti. Každý den vám je na všech pobočkách k dispozici více než 20 druhů chleba. Pokud znáte jen jeden nebo dva druhy chleba, můžete zde ochutnat i další lahodné druhy, třeba tradiční venkovský chléb, staročeský žitný, borodinský nebo pastevecký celozrnný.

Proč jsou vlastně chleby tak lahodné? Výroba se opírá o ruční práci, kvalitní suroviny a mnohaleté zkušenosti. Je kladen velký důraz na zpracování a zrání těsta. V těstu je pouze kvas, který si pekárna sama vyrábí. Těsto je ručně hněteno a nechává se zrát po přesně dlouhou dobu. Kvas je vedený dvoustupňovou metodou a při druhém stupni pekařský mistr šlechtí chuť, která je zodpovědná za vůni každého bochníku chleba.

Máte rádi i další druhy pečiva? Můžete zde ochutnat nejen chléb, ale třeba také klasické staročeské housky, ciabatty, cornové pečivo, perníky, marokánky a mnoho dalšího. Můžete se se sortimentem pekárny připravit také na Vánoce a objednat si kvalitní a chutné cukroví. Zajímá vás více informací a chtěli byste vědět, kde je nejbližší pobočka pekárny NÁŠ CHLÉB? Navštivte webové stránky https://www.vasepekarna.cz/