Poskytujete občerstvení? Zajistěte si včas kelímky

Často jezdíte na různé akce, kde nabízíte občerstvení? Ať už lidem nabízíte mošt, svařák, burčák, vína z Moravy nebo točené pivo, vždy je potřeba tyto nápoje nějakým způsobem servírovat a k tomu nejlépe pomohou kelímky. Nakupovat kelímky v běžných obchodech by bylo drahé. Navíc mají omezený výběr a vysoké ceny. Spolehněte se proto na velkododavatele gastro sortimentu Jarico, který vám zajistí jednorázové nádobí, boxy na jídlo a zejména již zmíněné kelímky. To vše v libovolném množství a za ceny, se kterými výrazně snížíte své náklady.

Jaké kelímky vybírat

Pokud vybíráte kelímky, zamyslete se nad tím, jakou by měly mít velikost a také, z jakého by měly být materiálu, není totiž kelímek jako kelímek. Nápojový kelímek musí být vybraný vhodně, aby splňoval účel.

Jestliže servírujete studené nápoje, tak je nejpopulárnější volbou zvolit běžný plastový kelímek. Zde je velmi nízká pořizovací cena a můžete si vybrat mezi bílými a průhlednými kelímky. Tyto kelímky se dají použít i pro teplé nápoje, ale v takovém případě objednejte hnědo-bílé kelímky na kávu nebo bílé šálky s ouškem. Někdy se stává, že musíte obsluhovat velké množství lidí a je nemyslitelné se vždy otáčet a vybalovat nový kelímek z krabice, v takovém případě je skvělým pomocníkem praktický zásobník na plastové kelímky.

Pokud chcete lidem nabízet smoothie nebo koktejly, pak se měkké plastové kelímky příliš nehodí a lepší volbu představují kelímky PET a KRYSTAL. Jsou sice také z plastu, ale mají zesílenou stěnu, takže se z nich lépe pije a máte u nich i možnost víčka.

Pokud nabízíte studené i teplé nápoje, nejlepší volbou je objednat papírové kelímky, ty vydrží více a jsou vhodné pro většinu nápojů. Jde o ekologickou variantu pro případ, kdyby někdo kelímek pohodil v přírodě. Pro čistě teplé nápoje se zase hodí termo kelímky z EPS, ty udrží nápoj dlouho teplý a postarají se, aby se dotyčný o kelímek nespálil, je to skvělé například, pokud chcete podávat svařené víno nebo čaj.